שיפור ראיה – בקלות ובמהירות

הרבה תיאוריות ושיטות התהוו במהלך השנים בכדי לנסות ולתת מענה איכותי לתופעת התדרדרות הראיה בבני אדם. רוב בני האדם חווים ירידה בראייה עם השנים, כאשר רוב האוכלוסייה חווים זאת בגיל מתקדם. בשנים האחרונות אנו עדים לתופעה בה אחוזים הולכים וגדלים של צעירים חווים התדרדרות בראיה, וממוצע הגילאים של אלו המשתמשים במשקפיים או בעדשות מגע לצורך שיפור הראיה שלהם הולך ויורד. לא משנה הגיל שלכם, ורמת קוצר הראיה שלכם, רוב הסיכויים הם שהטכניקה היעילה ביותר בשביל שיפור רמת הראיה שלכם היא ניתוח הסרת משקפיים בלייזר.

ניתוח פשוט, מהיר ויעיל זה ממנף טכנולוגיות שעד לפני עשרים שנה נראו כמו הזיה מספר מדע בדיוני, וממנף את יכולת הדיוק של הלייזר לכלי יעיל בשירות בריאות האדם ואיכות חייו. עם ניתוח זה יכולים אנשים עם ראיה חלשה ועל סף העיוורון לחוות את הצבעים של העולם מחדש, ללמוד לראות את העולם בחדות ובבהירות כמו שלא יכלו מעולם, וללא עזרים כמשקפיים או עדשות. הפיתרון המדהים הזה הכה גלים בכל העולם ואם אתם מחפשים פיתרון למצוקת הראיה שלכם – התשובה לפניכם.

מה עושים בניתוח הסרת משקפיים?

ניתוח זה נעשה על-ידי קרן לייזר שמותאמת בעוצמה שלה לעין האנושית, מנתח מומחה חותך את הקרנית שבעין, משייף אותה ובעצם מייצר מצב בו האור המוחזר מן העולם מתפזר נכון בעין. השיפור הוא מיידי, אך לא נחווה מיידית שכן ישנה תקופת שיקום בה העין מתאוששת מההליך הפולשני. הטיפול הוא לרוב מהיר מאוד, ונטול סיבוכים, עוד סיבה להיותו פופולארי מאוד. לרוב תוך מספר ימים אחרי הניתוח תוכלו לזהות שיפור מסוים באיכות הראיה, ולאחר תקופת התאוששות מסוימת, בהתאם לבעיה המקורית שלכם ולרמת הראיה שלכם לפני, תתחילו לזהות שיפור משמעותי מאוד בראיה, שיפור משנה חיים.

הניתוח מתרחש במכון מוסמך שעומד בתקנים מחמירים. השנים האחרונות התנאים מחמירים יותר ויותר שכן ידוע, לאחר ניסיון שהצטבר עם הזמן, מה בדיוק נדרש ומה הם התנאים האידיאלים והטובים ביותר לביצוע התהליך. צוות מיומן ילווה אתכם מהרגע הראשון – השיקולים הכללים. אם אתם מתלבטים ועוד לא החלטתם לגמרי, מומלץ קודם כל לקבוע פגישת ייעוץ בה תחלקו את ההתלבטויות שלכם עם היועצים המומחים בתחום, ותבינו ביחד בהתאם לבעיה שלכם מה המהלך הנכון, מה זה אומר ובמה כרוכים הדברים. אחרי שפיכת האור הזה על הנושא תוכלו לגשת בשיקול דעת להחלטה שעומדת לפניכם, הפעם ממקום מושכל יותר שמבין את התהליך עד תומו, ברמה האישית שלכם ובהתאם להפרעת הראיה שלכם.

החלטתם לעשות הסרת משקפיים?

מעולה, אתם בדרך הנכונה לחיים איכותיים יותר עם ראיה מושלמת ובלי משקפיים ועדשות. עכשיו כדאי להכיר את התהליך מעט, ולדעת מה עומד לפניכם. לא מדובר בתהליך מסובך מאוד, וכמעט שאין בו סיכונים בכלל. ובכל זאת, היכרות עם התחום והבנה מול מה אתם הולכים יכולה לתרום לכם לשלוות הנפש והן למהירות ואיכות ההתאוששות. חשוב לדעת כי זה נפוץ ומקובל כי העין תהיה מגורה, יבשה ומגרדת בימים ולעיתים בשבועות שלאחר הניתוח, ברמות המשתנות מאדם לאדם ומניתוח לניתוח. אין להיבהל מהדבר, אך יש להיות רגישים וערניים ולוודא כי הכול מתנהל לפי הסדר הנכון של הדברים. ישנן משחות וטיפות טיפוליות יעודיות שנועדו בדיוק בשבילכם, לימים ולשבועות של ההתאוששות, ואתם תקבלו את המידע הרלוונטי ביותר לכם אישית עוד לפני הניתוח עצמו. מומלץ לכבד את תקופת ההתאוששות, ולוודא שהלו"ז שלכם ריק ויכול להכיל תקופה בה אתם מתאוששים ונחים ומאפשרים לעין לשהות במקום נוח, נקי ולא מאתגר. לצאת לבלות או לבהות במסכים מרצדים באור חזק ולפרקי זמן ארוכים מיד אחרי הניתוח זה לא מהלך נבון, ובכלל, לחץ ועבודה קשה שדורשת ריכוז חזק ומיקוד הראיה עלולים להיות לא נעימים בתקופת ההתאוששות, בעיקר בהתחלה.

הכניסו פרטים וקבלו 4 הצעות מחיר ממרפאות מובילות:

פורסם בקטגוריה הסרת-משקפיים-בלייזר-סיכונים. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*