סיכונים לאחר הסרת משקפיים בלייזר

סיכונים לאחר הסרת משקפיים בלייזרהסיכונים שיכולים להגיע לאחר הסרת משקפיים בלייזר הינם שונים ומגוונים, אך לא רבים ובהחלט לא נפוצים. רבים חוששים מהתהליך שכן מדובר בהליך רפואי דיי מלחיץ, כאשר משתמשים בקרני לייזר מדויקות בכדי לבצע חיתוך של רקמה מהגוף. חשש זה הוא מוצדק, אך רק תוך שירה על פרופורציות ובהקשר למציאות. כאשר מסתכלים על סטטיסטיקות של אחוזי הצלחה בניתוחים רואים כי הסיכונים לא כל כך נפוצים, וכמובן שהעניין תלוי באיכות המכשור ובעיקר ברמה של המנתח. כדי לעבור את הניתוח להסרת משקפיים בלייזר המוצלח ביותר יש לעבור קודם לכן הדמיה ממוחשבת מקצועית עם ציוד מדויק בכדי לראות, בין היתר, מה עובי הקרנית מלכתחילה. אצל אנשים עם קרנית דקה במיוחד, הניתוח אינו מומלץ מראש, וכדאי להיות מודעים לכך. הרופאים המנתחים מודעים למצב, אך יש לצערנו כאלו שלא תמיד משגיחים על העובי הרצוי. אומנם גם בקרנית דקה ניתן לבצע בהצלחה הסרת משקפיים בלייזר, אך הסיכון הקיים הוא כי במידה ותהיה נסיגה של המספר או התפתחות מסוימת של קטרקט בהמשך החיים, תיקון נוסף לא יהיה אפשרי, או לפחות לא במסגרת הטכנולוגיה הקיימת כיום. כאמור, נדברנו כי נדון בסיכונים של התהליך, והסיכון הראשון במעלה והעיקרי הוא המנתח.

הסרת משקפיים בלייזר עם מנתח מקצועי

כאמור, הציוד החדיש והמשוכלל שנגיש היום למרפאות רבות מעמיד בידי הרופאים המבצעים את התהליך כלים בעלי עוצמה ויכולת דיוק מרביות, ובאמת שלאדם שאינו מתמצא בתחומים טכנולוגיים לא פשוט להבין כמה איכותי הציוד הקיים בתחום הסרת משקפיים בלייזר. אנחנו מדברים כאן על ניתוחים ברמת המיקרונים, ועל ציוד לייזר שעולה סכומים באמת אדירים, ומסוגל להפיק קרן לייזר מדויקת ויעילה להפליא. אבל, מדובר כאן בגורם האנושי, כאשר הסיכון הגדול הוא לא המכשיר. רוב המכשירים הרפואיים הם באיכות שיא והסיכוי לתקלה הוא אפסי ביותר, אך בין המכשיר לבין העין שלנו נמצא בן-אדם, וכשאתם ניגשים לבצע הסרת משקפיים בלייזר, כדאי לוודא שאתם בידיים הנכונות. נכון, קיימים סיכונים ויש ניתוחים כושלים, וגם אם הסטטיסטיקה מלמדת על הצלחה מרובה, אף אחד מאיתנו לא רוצה להיות זה שנמצא בחלק הקטן של העוגה. לכן, יש לוודא ולבדוק, לקרוא ולהבין, ולמזלנו האינטרנט מאפשר לנו היום לחלוק מידע ולא להיות שפני ניסיונות תמימים בידי אנשים שרלטנים תאבי בצע. כאן באתר אנחנו דואגים להביא את מיטב המומחים, כאשר לא מדובר בתיאורטיקנים שיודעים להסביר את הנושא לעומק, מעניין ככל שהוא יהיה, אלא אנשי מקצוע קשי-יום שעושים את עבודתם נאמנה ועם יד יציבה וחזקה, כדי לעבוד בעדינות מרבית על העין שלנו ולהוציא אותנו עם מינימום שטפי דם ומקסימום הצלחה. חשוב מאוד להגיע לאדם הנכון בשביל הסרת משקפיים בלייזר, כי עיניים יש רק שתיים!

הסרת משקפיים בלייזר – אחרי הניתוח

אז עכשיו שהבנו כה חשוב לבחור באדם הנכון לעבודה, ולא סתם לגשת לכל מכון שהציב על דלתו שלט עם תמונה של עין יפה ומושכת וכיתוב שדבר על אחוזי הצלחה בלתי-הגיוניים בעליל, אפשר לגשת קדימה ולהבין את הסיכונים הפיסיים הכרוכים בהסרת משקפיים בלייזר. דבר ראשון יש לזכור כי מדובר בהליך רפואי של חיתוך או שיוף של רקמה, וכאשר חותכים רקמה יכולים להיווצר שטפי דם באזור. הסכנה הזו לרוב אינה רצינית ואצל אדם בריא לרוב אין בכך סיכון משמעותי פרט לנפיחות קלה, תחושת גירוד ופגיעה באסטטיקה של העין שתימשך בין מספר ימים למספר שבועות, תלוי בחומרת שטפי הדם. ניתוח להסרת משקפיים בלייזר הוא ניתוח לכל דבר, ולכן אם ראיתם אדם עם עין שטופת דם לאחר ניתוח שכזה אל תיבהלו, אין מדובר בכישלון של ניתוח, שכן הדם מתפזר והגוף מנקה אותו, ובסופו של תהליך יישאר האדם עם ראיה תקינה ובריאה, ללא שטפי דם וללא משקפיים.

סיכון נוסף הוא היווצרות יובש בעין. בחלק מהניתוחים עלול להיווצר נזק חלקי או מלא ליכולת של העין לייצר דמעות וללחלח את עצמה. עין ללא לחלוח נאות מראה סימני יובש שמתבטאים בעיקר בעקצוץ וגירוד, ועלולים עם הזמן ליצור התדרדרות של הראיה. לכן חשוב להיות מודע לעניין, ואם העין מגרדת לאחר הניתוח, מה שיסביר לכם הרופא המנתח, יש להשתמש בתכשירים רפואיים של טיפות עיניים שנועדו בדיוק בשביל זה. יש גם לזכור כי התופעה ידועה, לא נפוצה, ולרוב נעלמת עם הזמן. חלק קטן מהמנותחים שחווים בעיה זו עלול להתדרדר למצב פרמננטי של חוסר לחלוח תקין, מה שעלול להוות בעיה עם הזמן. אלו הם מספר סיכונים מינורים מתוך רשימה מעט יותר ארוכה, עליה אפשר לקרוא בעמודים אחרים. שימו לב כי באתר קיים כל המידע שצריך על הסרת משקפיים בלייזר, ואם משהו חסר, תבקשו ותקבלו.

הכניסו פרטים וקבלו 4 הצעות מחיר ממרפאות מובילות:

פורסם בקטגוריה הסרת-משקפיים-בלייזר-סיכונים, עם התגים . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*