ניתוח לייזר להסרת משקפיים

לא סתם עוד ניתוח, אלא אחד הניתוחים הנחשקים ביותר בשוק היום, שכן הוא לא רק פותר בעיה אסטטית, אלא לרוב האנשים שניגשים אליו, הוא פותר בעיה קונקרטית של ראיה חלשה. מי שלא יודע מה זה קוצר ראיה לא מבין את ההשלכות הרבות על החיים שיש למגבלה זו. אז נכון, ישנם אלו שטוענים כי מדובר בברכה ובמתנה משמיים, שכן אם הם רוצים להתנתק כל שעליהם לעשות הוא להסיר את המשקפיים. אך בכל-זאת, רוב האנשים שסובלים מקוצר ראיה היו מעדיפים, ככל הנראה, לו בעיה זו הייתה נפתרת בשנייה אחת והם היו זוכים לראות בצורה חדה ומדויקת את הסביבה שלהם.

ניתוח לייזר להסרת משקפיים לרוב לוקח עד מספר דקות, וסטטיסטית התוצאות חיוביות. רוב האנשים שעברו את הניתוח לא חווים תופעות לוואי קשות במיוחד, ומדווחים בעיקר על יובש בעיניים, אדמומיות וגרד, כל אלו בתקופה המיידית שלאחר הניתוח, ומהווים דווקא סימנים טובים של החלמה והתאוששות. מסיבה זו הניתוח הפך ליותר ויותר פופולארי, וכיום מוצע במחירים נוחים למדי במקומות רבים בארץ ובעולם.

סיכונים בניתוח לייזר להסרת משקפיים

ובכל זאת, אל לנו לשכוח כי מדובר בניתוח, ומכאן שתמיד קיים סיכון כלשהו. בגדול, ישנן כל מיני טכנולוגיות ודרכים לטפל בבעיה של קוצר הראיה. המקובלות בניתוחים הן שיוף הקרנית או אפילו החלפת העדשה, תלוי בדור המכשירים ובטכנולוגיה שנבחרה, ואיפה אתם עושים את הניתוח.

בשני המקרים הסיכון המיידי שעומד מולכם הוא כמובן פגיעה בראיה, התדרדרות או אובדן הראיה באופן מוחלט. לא מדובר בתופעה נפוצה, אך כדאי להבין שהיא קיימת, ותלויה בהרבה גורמים. כשאתם ניגשים לפגישה עם הרופא המנתח אתם תעברו אבחון הן בתשאול והן ע"י שורה של בדיקות שצריכות לאשר או לשלול את הכשירות שלכם לניתוח. גם אם יש סיכונים, הם לרוב מתבררים ומתבהרים בתהליך הבדיקה והאישור שלכם, והם יוסברו לכם לפני שתקבעו תור לניתוח או לבדיקות נוספות.

הסיכון השני הוא יצירת גירוי תמידי, שכן הקרנית לא מחלימה. אצל חלק מהאנשים חוזרת הראיה לתפקוד מלא או כמעט מלא, אך ישנו גירוי או סוג של יובש שמלווה אותם לאורך תקופה. ישנן טיפות מלחלחות שנועדו לעזור למטופלים להתמודד עם המצב הלא נעים, אך ברוב המקרים מדובר בכל זאת במצב שעובר משתנה ומשתפר עם הזמן, עד למצב בו אין גירוי או שהוא לא מפריע, והראיה עדיין איכותית וברמה גבוהה.

למה שווה לעשות ניתוח להסרת משקפיים בלייזר?

הסיבה המיידית היא כמובן כדי לראות יותר טוב, אבל יש בזה עוד לא מעט יתרונות. היתרון הראשון והברור ביותר הוא החיסכון בכסף. חיסכון זה בא לידי ביטוי בעיקר אצל צעירים, שכן מה שקורה הוא שכשאתם לא צריכים לקנות משקפיים או עדשות, אתם פשוט חוסכים המון כסף לאורך השנים. זוג משקפיים אופנתי, ועוד זוג חירום למקרה שיקרה משהו לזוג היפה, ומשקפיים לראיה ולנהיגה, ועוד זוגות על גבי זוגות לאורך החיים, כי אי אפשר כל הזמן עם אותו הזוג… ומה קורה שמשתנה המספר, ושוב צריך לקנות זוג משקפיים, ואם כבר קונים אז קונים איכותי, והנה לכם, הוצאות רבות לאורך עשרות שנים. ניתוח אחד, ועוד בתשלומים, ופתרתם את עצמכם מההוצאה הזו.

מעבר לכך, הזמן שנכסך לכם ומתפנה לכם מהלו"ז, בלי ששמתם לב. פתאום לא צריך לדאוג לכל מה שמסביב לעניין הראייה, ואתם יכולים פשוט לזרום. בהתחלה זה יהיה מוזר, ומדי פעם תגידו "אוי! איפה הנחתי את המשקפיים שלי?", אבל אז תיזכרו מהר מאוד עם חיוך על השפתיים שבעצם הם מאופסנים במגירה, ושלא הוצאתם אותם כבר שלושה חודשים כי בסופו של דבר – אתם רואים מעולה!

הכניסו פרטים וקבלו 4 הצעות מחיר ממרפאות מובילות:

פורסם בקטגוריה הסרת-משקפיים-בלייזר-מחירים. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*