לפני ואחרי הסרת משקפיים בלייזר

התהליך הטכנולוגי המופלא בו רבים מקבלים בחזרה את מתנת הראיה כרוך בסיכונים שונים, ודורש הכנה מסוימת. אם אתם לפני התהליך או שאתם מכירים מישהו שעומד לפני הניתוח, כדאי לדעת איך להתמודד עם מה שעומד מולכם ומה עושים כדי לעבור את הדרך בצורה החלקה ביותר, ללא הפרעות וסיכונים מיותרים, ולצאת מהצד השני עם ראיה מעולה וחיוך גדול. כשעוברים הסרת משקפיים בלייזר המלצות מדויקות יכולות לעשות את ההבדל כולו – ההבדל בין החלמה נעימה לכזו עם כאבים, גירויים וחוסר נוחות בעיניים. אספנו בשבילכם את שורת ההמלצות ההכרחית למי שעובר את התהליך. לקרוא, להפנים ולהפיץ הלאה לאלו שעומדים לעשות את המהלך משנה החיים הזה.

המלצות לפני הסרת משקפיים בלייזר

דבר ראשון ניגע בהמלצות של לפני הניתוח. ישנם המון מכונים שמציעים את השירות הנפלא הזה, אך כל אחת ברמה שלה. בתהליך הסרת המשקפיים מטפל מיומן משתמש בלייזר עוצמתי ומדויק עד מאוד לשייף חלק מהקרנית שלכם ולעזור לפיזור האור שחוזר מהעולם להאיר את העין בצורה אידיאלית. שני נתונים חשובים במשוואה זו:

הדבר הראשון – מטפל מיומן – חשוב מאוד להבין מי הולך להוביל את התהליך. האם מדובר באדם שעבר הרבה שנים וניתוחים רבים, או בחור שעכשיו התקבל למכון הראשון שלו ועשה שניים שלושה טיפולים בעבר. מעבר לכך, מנתח שכבר ביצע אלפי ניתוחים ועושה זאת כבר 15 שנים יכול להיות שכבר איבד את החשק. לא פשוט לדעת מי עומד מולכם, אבל כדי למצוא מישהו מיומן שלא נראה שסובל מהעבודה.

הדבר השני – איכות המכשירים – התהליך נעשה ע"י מכשירים מדויקים להפליא, אך ברמות שונות. מכונים יכולים להיות מצוידים במכשור שנחשב "עתיק" בתחום, או בציוד החדיש ביותר. ההבדלים הם לעיתים מינוריים, אך בתחום מדויק כמו לייזר, לעיתים ההבדל הקטן ביותר הוא ההבדל בין ניתוח מוצלח לפגיעה בעין. וודאו שהמכון שאתם ניגשים אליו מעודכן עם ציוד איכותי וחדיש.

כלל אצבע – גשו למכון מוכר, מקום עם שם טוב וקבלות בו ניתן לפגוש את המטפלים, להבין מי הם ולחוות את היחס האישי והעוטף. מדובר בניתוח, ולפעמים זה מפחיד, וטוב לדעת שאתם בידיים של איש מיומן ואדיב. דעו שבמכונים מסוימים יש עיצוב פנים מהמם שמרגיש לכם נעים, אבל הציוד לא התעדכן מזה זמן רב. בדקו את שמו הטוב של המכון ונסו להבין אם הם השקיעו יותר בשיפוץ ופחות בכלי העבודה.

המלצות אחרי ניתוח הסרת משקפיים בלייזר

הדבר החשוב ביותר אחרי ניתוח מסוג זה הוא הסבלנות. אתם יוצאים מטושטשים, עם ראיה "מקולקלת", ורבים חווים לחץ, גם בעין וגם בלב. פתאום אתם רואים גרוע יותר, או לא רואים בכלל, ומתחילים פחדים האם הניתוח נכשל. הנתונים הסטטיסטיים היבשים מראים שרוב הסיכויים הם שהכול תקין ועוד מעט תפקחו את העיניים לעולם חד ובהיר עם צבעים ברורים ושלטים שאפשר לקרוא גם מרחוק.

אחרי שנרגעתם, חשוב מאוד לזכור לבצע את הוראות שקיבלתם מהמטפל בצורה מדויקת. לא לשכוח את טיפות העיניים בבית אם יצאתם לטייל. הלחלוחית שבעין חשובה מאוד, הן לתחושה הכללית של העין, שתחווה יובש מהותי, והן לתהליך ההחלמה. משחות, תכשירים שטיפות, כל אלו חשובים לשימוש בדיוק לפי ההוראות. לא לזייף ולא לשכוח, כי אתם פשוט תסבלו ללא צורך.

לא לאתגר את העין סתם. מיד אחרי הניתוח ובכל תהליך השיקום – הראיה לא טובה. לנסות לאמץ את העין יותר ממה היא מתאמצת באופן טבעי עלול לגרום לכם להתעייף בקלות, וחלק אף יחוו כאבי ראש ולחצים בעיניים. לכן מומלץ להמנע מגירוי עודף של חוש הראיה. כל מה שקשור לאורות מרצדים, מסכים, אורות בוהקים או קריאה אינטנסיבית, עדיף לו יעשה במידה ובחוכמה, עם אצבע על הדופק בכדי למנוע סבל מיותר.

מעבר לכל זה, כפי כבר כתבנו, כל מכון רציני שמכבד את עצמו ייתן לכם הסברים מדוייקים ויתאים לכם את הטיפול עם המלצות אישיות וכלליות כאחד.

הכניסו פרטים וקבלו 4 הצעות מחיר ממרפאות מובילות:

פורסם בקטגוריה הסרת משקפיים בלייזר. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*