הסיכונים של הסרת משקפיים בלייזר

הסיכונים של הסרת משקפיים בלייזראז כולכם כבר יודעים שהסרת משקפיים בלייזר הינו הליך רפואי פשוט ונפוץ, שאפשר ונהוג לעשות היום במרפאות רבות ובמחירים שווים לכל נפש. אבל, כמו בכל הליך רפואי, לצד היתרונות הרפואיים הברורים ישנם גם סיכונים, תקלות ותופעות לוואי. למזלנו ולמזלו של כל מי שמעוניין לבצע את ההליך, התקלות אינן רבות ותופעות הלוואי לרוב אינן רציניות כלל, מה גם שהסיכונים, כלומר תופעות הלוואי הרציניות יותר של התהליך הזה אינן כאלה רציניות לרוב, והסיכוי שיקרו הוא קלוש למדי. כך או כך, רצוי שתכירו ותדעו את הסיכונים של הסרת משקפיים בלייזר.

רשימת הסיכונים כוללת:

  • יובש בעיניים לאחר הניתוח
  • רגרסיה במספר למרות ולאחר הניתוח
  • תופעת "העין העצלה"
  • דלקת בקרנית
  • פגיעה ביציבות הקרנית

אלו הם הסיכונים הנפוצים יותר בתהליך, מה גם שיש לזכור כי גם סיכונים אלו אינם נפוצים עד כדי כך, והסטטיסטיקה בעדנו. ככה זה שיש לנו בידיים את הטכנולוגיות הטובות והמתקדמות ביותר לצד הצוות הרפואי המוכשר ביותר בשוק. אם אתם שואלים את עצמכם מה אומרים הפרטים ברשימה הקצרה הזו, אז אל חשש, כי מיד נפרט ונסביר במה מדובר ומה אומר כל אחד ואחד. שימו לב רק ותזכרו כל הזמן כי כדאי לקחת דברים בפרופורציה ולא להיכנס לפאניקה. אם אמרו לכם שכדאי שתעשו ניתוח להסרת משקפיים בלייזר, או אם סתם מתחשק לכם להיפתר מהמשקפיים סוף סוף, או לא להתעסק יותר עם הסיפור הזה של עדשות המגע, אז זה בסדר. אין מה לחשוש, כי הסיכונים המועטים הם נדירים ולרוב לא רואים אותם כלל וכלל.

יובש בעיניים והסרת משקפיים בלייזר

הסטטיסטיקות עומדות לצידנו, ולרוב בעיה זו אינה מתרחשת כלל. אבל, לעיתים לאחר הניתוח יש תופעה של יובש בעיניים. מה שמתרחש בפועל הוא שהייתה פגיעה מסוימת בכושר של העין לייצר לחות וללחלח את עצמה, כך שנוצר גירוי בעקבות היובש, וכך המקום נהיה לא נעים ולעיתים שורף. לא מדובר בתופעה נפוצה לאחר הסרת משקפיים בלייזר, אך התופעה בהחלט קיימת ומוכרת לכל העוסק בתחום. בנוסף לחוסר הנוחות המתקבל מהעניין כמו גירוד וגירוי בעין ובעפעפיים, קיים גם חשש לירידה באיכות של הראיה בעין הלוקה בתסמין, ועם הזמן יכולה הראיה לרדת לרמה נמוכה ביותר. הטיפול הוא יחסית פשוט, אך מהווה מטרד מסויים.

הסרת משקפיים בלייזר – חשש מיובש?

העולם הרפואי מכיר את הבעיה טוב מאוד, שכן היא לא רק נחלתם של אלו שעברו טיפול לא מוצלח של הסרת משקפיים בלייזר. כל מה שצריך לעשות הוא לדאוג ללחלח את העין ע"י טיפות רפואיות שמיועדות למצב זה בדיוק, ושומרות על העין לחה מספיק בכדי שירד הגירוי ועימו התחושות הלא נעימות, והראיה תשמר תקינה. בנוסף יש לזכור כי לרוב סיכון זה אינו מהווה סכנה גדולה, ולרוב חשש זה לא גורם לאנשים לסגת מהסרת משקפיים בלייזר, גם בגלל שהסיכון הוא יחסית נדיר, וגם בגלל שאפילו כשזה קורה, יש סיכוי שהתהליך הפיך והרבה מטופלים מתחילים עם הזמן לייצר שוב לחלוח לעין, והיא משתקמת לחלוטין, כך שהם נותרים בסופו של דבר עם עין מושלמת וראייה מצוינת, וללא צורך במשקפים או עדשות. קיימים סיכונים נוספים לתהליך, אך קצרה היריעה מלפרט את כולם בעמוד אחד. תוכלו לדפדף באתר ולקרוא על כל הסיכונים והבעיות שיכולות לבוא בעקבות ניתוח לא מוצלח, אבל תזכרו טוב שלא להיכנס לחרדות ודאגות בנושא, שכן הדבר לא יעזור ולא יועיל בכלום. הסטטיסטיקות מראות כי רוב רובם של הטיפולים עוברים בהצלחה מרבית, ולא לחינם הסרת משקפיים בלייזר הפך לתהליך כה מקובל ופופולארי.

הכניסו פרטים וקבלו 4 הצעות מחיר ממרפאות מובילות:

פורסם בקטגוריה הסרת-משקפיים-בלייזר-סיכונים, עם התגים . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*